Rty

10. června 2007 v 17:15 |  Líčení
Jak se rtěnkou
"První krok při líčení rtů je, že nanesete na rty trochu make-upu nebo korektoru a rozetřete ho tak,abyste zakryli přirozenou linii vašich rtů. Tím můžete korigovat jejich tvar a poskytnete tak dobrý základ pro svoji rtěnku. Barva rtěnky tak bude ta pravá a vydrží déle než jindy."
"Během Vašeho prvního denního líčení použijte na aplikaci rtěnky štětec na rty. Štetcem rtěnku lépe nanesete a vyplníte tak všechny nerovnosti Vašich rtů. Tento postup prodlouží trvanlivost líčení."
"Pamatujte si, že jasné a světlé barvy zvýrazní a opticky zvětší Vaše rty. Jasná zářivá barva vytvoří úžasně velké rty, ale taky upoutá na jejich možné nedostatky (tvar a velikost)."
"Rtěnka v neutrálních barvách zmenšuje příliš velké rty. Příliš tmavé odstíny rty opticky zmenšují a zužují."
"Matné odstíny absorbují světlo a jemně potlačují jejich přirozený vzhled. Když chcete plné a přitažlivé rty, používejte perleťové rtěnky nebo lesky na rty. Ty odrážejí světlo, rty zvýrazňují a dělají je opticky větší."
"Do středu Vašeho spodního rtu naneste zlatý lesk. Rty tak budou plné, smyslné a přitažlivé."
Jak s kontuerovací tužkou
"Odstín konturovací tužky na denní použití by měl být světlejší či neutrální, aby se shodoval s odstínem Vaší pleti. Druhou možností je, že odstín konturovací tužky zkombinujete s odstínem rtěnky."
"Nebojte se nakreslit linku milimetr nad Vaší přirozenou linií rtů pro optické zvětšení a plnější rty. Když chcete rty zmenšit nakreslete linii o něco níž než jsou Vaše plné rty."
"Když jsou Vaše rty nepravidelné, použijte konturovací tužku na korigování a vylepšení jejich tvaru. Vytvoříte tak požadovaný tvar. Abychom se vyhnuli nepřirozené "ostré" lince, nezapomeňte nakreslenou linii trochu rozmazat prstem směrem do vnitřku rtů."
"Vyplňte plochu rtů jemnou vrstvou tužky na rty ještě předtím než nanesete rtěnku. Tak docílíte intenzivnější barvy a zabráníte rychlému "slíbání barvy" z Vašich rtů. Dokonalé líčení rtů tak vydrží déle."
Jak měnit tvar rtů
"Nyní si můžete vytvarovat rty, jak chcete. Záleží jen na tom, jak a kde nanesete konturovaní tužku a jakou barvu použijete."
"Když máte malé rty, nebojte se nakreslit linku milimetr nad vaší přirozenou linií rtů. Rty budou potom opticky větší. Na zvýraznění použijte jasné zářivé a třpytivé odstíny."
"Pro optické zmenšení rtů nakreslete konturovaní tužkou obrys rtů o něco níž a vyberte si tmavší odstín rtěnky."
"Abyste vylepšili nepravidelný tvar rtů, použijte konturovaní tužku na jejich přirozený tvar. Vytvoříte tak požadovaný tvar, který Vám vyhovuje. Linku roztírejte prstem směrem do vnitřku rtů."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama